Videoprohlídka

 1. Dosáhnete širšího publika

   Video prohlídka umožňuje prezentovat nemovitost online a sdílet ji na různých sociálních médiích, realitních portálech a webových stránkách. Tím se zvýší dosah a zájem potenciálních kupců, kteří nemusí být fyzicky přítomni v dané lokalitě.

 2. Realistický pohled na nemovitost

  Video prohlídka umožňuje zájemcům prozkoumat každý detail nemovitosti. Potenciální kupci se mohou lépe seznámit s dispozicí, rozmístěním místností, kvalitou stavebních materiálů a dalšími důležitými faktory. To jim pomůže rozhodnout se, zda je nemovitost pro ně vhodná, aniž by museli být přítomni osobně.

 3. Zvýší důvěru

   Profesionálně vytvořené video prohlídky s vysokou kvalitou obrazu a zvuku poskytují profesionální a důvěryhodný dojem. To může zvýšit důvěru potenciálních kupců v prodejce a nemovitost samotnou.

 4. Opakované prohlížení

   Zájemci mají možnost video prohlídku znovu přehrát a podrobně se seznámit s jednotlivými místnostmi a funkcemi nemovitosti. To jim umožňuje lépe si ji představit a učinit informovanější rozhodnutí.


Profesionální video prohlídka nemovitosti je významným nástrojem při prodeji nemovitosti, který umožňuje efektivnější prezentaci a prodej nemovitosti.