Dron


 1. Pohled z ptačí perspektivy

  Drony umožňují pořizovat fotografie a videa z výšky, což poskytuje jedinečný pohled na nemovitost a její okolí. Potenciální zájemci tak mohou získat lepší představu o rozloze pozemku, okolních budovách a přírodním prostředí.


 2. Profesionální prezentace

   Kvalitní fotografie a videa pořízené dronem přidávají profesionalitu vašemu marketingovému materiálu. Tento moderní a inovativní přístup může zvýšit zájem potenciálních kupujících a pomoci přilákat více zájemců k prohlídce nemovitosti.


 3. Zvýšení prodejní ceny

  Kombinace lepší prezentace a atraktivních pohledů z ptačí perspektivy může pomoci zvýšit vnímání hodnoty nemovitosti. To v konečném důsledku může vést k vyšší prodejní ceně a rychlejšímu prodeji.


 4. Marketingový nástroj

  Využití dronu při prodeji nemovitosti může představovat výhodu ve srovnání s konkurencí. Dronové záběry mohou pomoci vašemu inzerátu vyniknout na trhu a přilákat více zájemců.


Je však důležité poznamenat, že při používání dronů je třeba dodržovat platné zákony a předpisy týkající se jejich provozu a ochrany soukromí. V některých oblastech tak může být použití dronů i zakázané.